God påske til alle medlemmer i Tasta Håndballklubb

Selv om vi fremdeles må leve med ulike smittevernsrestriksjoner, har vi vært heldige med at de fleste av våre medlemmer har fått trent gjennom store deler av det siste året, og vi vet at tiden med et koronafritt samfunn stadig kommer nærmere. Derfor er vi optimistiske med tanke på tiden framover mot sommeren og ikke minst når vi har unnagjort den (forhåpentligvis) siste smittebølgen Norge nå går gjennom. Til tross for at det siste året har vært spesielt, er vi utrolig takknemlige for alle medlemmer, trenere og støtteapparat som bidrar til at mesteparten av aktivitetene kan rulle videre, og vi er også takknemlige overfor den lojale økonomiske støtten våre samarbeidspartnere bidrar med, noe som sikrer større forutsigbarhet for at vi i Tasta HK også i fremtiden kan bidra til solid satsing på aktivitet.

Med ønske om en riktig god påske til alle våre medlemmer, oppfordrer vi også dere alle til å bli medlem hos vår samarbeidspartner Coop Økonom SA. Er du ikke medlem – meld deg inn her: >>> BLI COOP-MEDLEM VIA TASTA HK HER

Fordeler:


God Påske!54 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle